WHC

WEZEP - De Technische Commissie van WHC is trots om te kunnen melden dat voor volgend seizoen de bezetting van de technische staf van WHC 1 zeker is. Wiljan Mossing Holsteyn, hoofdtrainer van WHC, heeft aangegeven vertrouwen te hebben in de spelersgroep en onze vereniging. Hij blijft daarom graag nog een jaar bij WHC. Het seizoen 2019 - 2020 wordt het vierde seizoen voor Wiljan bij onze club. Onder zijn leiding promoveerde WHC 1 vorig seizoen van de eerste klasse naar de hoofdklasse.Aan zijn zijde staat assistent-trainer Henk Buimer.  Ook hij heeft ook aangegeven nog graag een jaar samen met Wiljan het vlaggenschip van WHC onder zijn hoede te nemen. Ook voor de keepers geen verandering volgend seizoen. Marcel van der Beek heeft aangegeven ook volgend jaar bij WHC te blijven als keeperstrainer van de eerste selectie.

Om een reactie te geven moet u ingelogd zijn op deze website.

Reacties mogelijk gemaakt door CComment' target='_blank'>CComment