streetrace atb

OLDEBROEK - Afgelopen zaterdag werd er in de straten van Oldebroek een streetrace georganiseerd. Op dit parcours werd afgelopen vrijdag de streetrun gehouden in samenwerking met atletiekvereniging De Gemzen. In de streetrace werd in verschillende klassen gestreden om podiumplekken, waarna de prijsuitreikingen plaats vonden. Zie hieronder de de uitslagen.

Foto's Diesmer Ponstein; voor meer foto's klik HIER.

De warming-up van de jeugd is gefilmd met een helmcamera:

Hendrie van 't Hul 

Video's: Henk Tabios

Kortleve, De Vries, Van de Kruisweg, Van Werven en Groen winnen de derde Streetrace

Bart Kortleve is er afgelopen zaterdag in geslaagd om in zijn leeftijdsgroep van 8 tot 10 jaar de derde Rabobank MTB Streetrace op zijn naam te schrijven, hij wist zowel Diederick Fobbe als Joris Funken voor te blijven, voor Fobbe was nadat hij nog helemaal niet zolang op de fiets zit dit een prima prestatie, en dat ook nog voor zijn eigen thuispubliek.

Brian de Vries pakte het goud in de groep van 11 tot 12 jaar maar kreeg dit zeker niet cadeau, Esra van de Kruisweg wist lange tijd de Vries te volgen maar kreeg mechanische problemen en moest zich uiteindelijk tevreden stellen met de tweede plaats, Lucas Goene wist er nog een derde plaats uit te slepen.

Tegen Rubin van de Kruiweg was geen kruit gewassen in de groep van 13 tot 15 jaar, Van de Kruisweg demarreerde al in de eerste ronde en liet geen spaander heel van zijn achtervolgers, maar niet te min was Ramon Eikelboom meer dan tevreden met zijn tweede plek, ook Bas Bannink liet weer van zich spreken en pakte verdienstelijk het brons.

De deelname in de funklasse was zo groot dat er zelfs in series moest worden gereden en gingen er 20 rijders per serie over naar de finale. Ja en wat voor een finale, het was een hele tijd onrustig in het peloton en leek zelfs de 52-jarige Aart Bovendorp een podiumplaats te pakken, hij gooide het kolen op het vuur maar moest uiteindelijk drie mannen laten gaan waaronder Wilfred van Werven die in de laatste ronde zo hard het wasbord nam, dat niemand hem meer kon volgen, en zo van Werven glansrijk de wedstrijd wist te winnen, Chris Jan Otten rekende af met Marco Frens die ook een dijk van een wedstrijd reed,

Ook in de sportklasse werden er geen cadeautjes gegeven, in het begin was het stuivertje wisselen van kopposities maar bleven er drie rijders over waaronder Eric Groen, Bart Barkhuis en Gerben Mos. Met nog twee honderd meter van de meet werd de sprint in gezet door het drietal en bleek Eric Groen hierin de sterkste te zijn waarna op een halve wiel verschil Bart Barkhuis finishte en met een klein verschil op zijn beurt Gerben Mos voorbleef.

De organisatie van de ATB vereniging kijkt terug naar een zeer geslaagd evenement en heeft voor 2015 de Streetrace alweer gepland op zaterdag 29 augustus.

Door: Evert van 't IJssel

Rabo-MTB-streetrace Oldebroek 2014

Jeugd 8 t/m 10 jaar

1 Bart Kortleve Havelte

2 Diederick Fobbe't Loo Oldebroek

3 Joris Funken Assen

4 Bryant Boogert Hoogblokland

5 Sem Hardlooper Wezep

6 Tim Sondermeijer Apeldoorn

7 Sem Blacquiere Lelystad

8 Bram Meijerink Raalte

9 Luuk Fobbe 't Loo Oldebroek

10 Leroy van Boven 't Loo Oldebroek

11 Sanne Klock Oldebroek

12 Nienke Meijerink Raalte

13 Gideon Dickhof Oldebroek

14 Rik Lokhorst Oldebroek

15 Julian Magré 't Loo Oldebroek

16 Britt Wijntjes Elburg

17 Nout Blacquiere Lelystad

18 Nick Scholten Oldebroek

19 Rachel Spronk Oldebroek

20 Sam Docter Nunspeet

Jeugd 11 en 12 jaar

1 Brian de Vries Wolvega

2 Esra van de Kruisweg 't Loo Oldebroek

3 Lucas Goené Veenendaal

4 Danique van Espelo Nunspeet

5 Ruben Kortleve Havelte

6 Kay Laarman Hellendoorn

7 Stefan Doornewaard Oldebroek

8 Danny Bovendorp Elburg

9 Mickey Nijkamp Oldebroek

10 Luke Kuipers Nijverdal

11 Rick Bos Oosterwolde

12 Luuk Notten Vorden

13 Mathijs Mulder Wolvega

14 Puck Pieterse Amersfoort

15 Sven Noorderijk Nunspeet

16 Pim Funken Assen

17 Cornéé van Boven 't Loo Oldebroek

18 Ruben Schoonhoven Oosterwolde

19 Dylan Boogert Hoogblokland

20 Michel Plakmeijer Oldebroek

21 Chris van Stralen Enkhuizen

22 Jalien Timmerman Nijeveen

23 William van Olst Oldebroek

24 Roald Dickhof Oldebroek

25 Kaylee van Renselaar Nunspeet

26 Willianne Franken Nunspeet

Jeugd 13 t/m 15 jaar

1 Rubin van de Kruisweg 't Loo Oldebroek

2 Ramon Eikelboom Scheerwolde

3 Bas Bannink Dronten

4 Yoep van der Peet Hooglanderveen

5 Thom van Riesen Elburg

6 Arne van der Vliet Hoogkarspel

7 Celine Klootwijk 't Loo Oldebroek

8 Yvar Kortleve Havelte

9 Julian Klootwijk 't Loo Oldebroek

10 Jochem Plakmeijer Oldebroek

11 Isa Pieterse Amersfoort

12 Xander Bronkhorst Vledder

13 Gerben van Boven 't Loo Oldebroek

14 Ilse Haverkamp Nunspeet

15 Bart Notten Vorden

Funklasse heat 1

1 Wilfred van Werven Nunspeet

2 Aart Bovendorp Elburg

3 Marco Frens Nunspeet

4 Marcel Boogert Hoogblokland

5 Alex Laanstra Steenwijk

6 Andre Westerink Nunspeet

7 Hans van Geenen Nunspeet

8 Erik Noorderijk Nunspeet

9 Chris Jan Otten Steenwijk

10 Wichard van de Streek Oldebroek

11 Jan Steller Zwolle

12 Xander van Espelo Nunspeet

13 Johan Steenbeek Steenwijk

14 Hans van Heerde Zwolle

15 Renzo Nikkels Wapenveld

16 Jordy van der Veen Wezep

17 Ruud van Stralen Enkhuizen

18 Frank van de Dragt Nunspeet

19 Karst Neervoort Kampen

20 Bert Otten Zuidveen

21 Henk Klock Oldebroek

22 Jeroen Klock Kampen

23 Gerard Kroes Wezep

24 Tijmen Klock Oldebroek

25 Ad Wijntjes Gemert

26 Andre Schoonhoven Wezep

27 Marcel Kopinsky Oostzaan

28 Henk Plakmeijer Oldebroek

29 Jan van Boven 't Loo Oldebroek

30 Peter ten Kulve Amersfoort

31 Annouschka Beerse Lelystad

32 Mariska Rorije Elburg

DNF Dennis Wijntjes Elburg

Funklasse heat 2

1 Gert Ruitenberg Oosterwolde

2 Marco Lokhorst Nunspeet

3 Klaas Mulder Staphorst

4 Mark Groen Steenwijkerwold

5 Miente Steensma Drachten

6 Ivo Kooman Kampen

7 Hielke Heijs Meppel

8 Dennis Brokkelkamp Elburg

9 Roeland Koning Elburg

10 Gerwin van Ark 't Harde

11 Gerrit Sneller Elburg

12 Ronald Pap Nunspeet

13 Mark de Jager Elburg

14 Michiel van der Veen Ruinerwold

15 Erwin Tiemens Wezep

16 Hilco Uitslag Wezep

17 Hendrie van 't Hul Oldebroek

18 Bas van der Peet Hooglanderveen

19 Wim van den Brink Elburg

20 Herbert Bleijenburg Wezep

21 Mirjam Spronk-van Boven Oldebroek

22 Bart Notten Vorden

23 Wilco Leusink 't Loo Oldebroek

24 Andries Uitslag Wezep

25 Jos Luitjes Dronten

26 Edwin Kragt Wezep

27 Hendri Schoonhoven Oosterwolde

28 Ties Willems Finsterwolde

DNF Ismo Bremer Olburgen

DNF Jan van Riesen Elburg

DNF Maarten Vierhout Nunspeet

DNF Pieter Kortleve Havelte

DNF Thomas Hegger Arnhem

Funklasse finale

1 Wilfred van Werven Nunspeet

2 Chris Jan Otten Steenwijk

3 Marco Frens Nunspeet

4 Hielke Heijs Meppel

5 Mark Groen Steenwijkerwold

6 Aart Bovendorp Elburg

7 Gert Ruitenberg Oosterwolde

8 Erik Noorderijk Nunspeet

9 Andre Westerink Nunspeet

10 Marcel Boogert Hoogblokland

11 Miente Steensma Drachten

12 Hans van Geenen Nunspeet

13 Johan Steenbeek Steenwijk

14 Klaas Mulder Staphorst

15 Wichard van de Streek Oldebroek

16 Xander van Espelo Nunspeet

17 Marco Lokhorst Nunspeet

18 Ivo Kooman Kampen

19 Gerrit Sneller Elburg

20 Renzo Nikkels Wapenveld

21 Jordy van der Veen Wezep

22 Karst Neervoort Kampen

23 Herbert Bleijenburg Wezep

24 Jeroen Klock Kampen

25 Gerwin van Ark 't Harde

26 Ronald Pap Nunspeet

27 Frank van de Dragt Nunspeet

28 Hilco Uitslag Wezep

29 Mark de Jager Elburg

30 Henk Klock Oldebroek

31 Erwin Tiemens Wezep

32 Gerard Kroes Wezep

33 Hendrie van 't Hul Oldebroek

34 Michiel van der Veen Ruinerwold

35 Mirjam Spronk-van Boven Oldebroek

36 Dennis Brokkelkamp Elburg

DNF Alex Laanstra Steenwijk

DNF Roeland Koning Elburg

Sportklasse 

1 Eric Groen  Apeldoorn

2 Bart Barkhuis Norg

3 Gerben Mos Havelte

4 Marvin Bovendorp Elburg

5 Raymond van de Kruisweg 't Loo Oldebroek

6 Arjan Hofman Nunspeet

7 Ruud Bosscha Tuk

8 Michiel van Goor Nijeveen

9 Erik Bulsink Steenwijk

10 Jasper Schouten Dronten

11 Dennis van de Kruisweg 't Loo Oldebroek

12 Derk-Jan van Putten Oldebroek

13 Gijs-Jan Veldhoen Wezep

14 Aleid Klompmaker Oosterwolde

15 Peter Kelderman Harderwijk

16 Robert van den Brink Zeewolde

17 Lyan Rensen Lemele

18 Ralph Verhoef Nijeveen

DNF Wim de Wit Akkrum

DNF Ynte de Vries Deventer

Om een reactie te geven moet u ingelogd zijn op deze website.

Reacties mogelijk gemaakt door CComment' target='_blank'>CComment