Foto examentraining meivakantie

Leerlingen wordt extra mogelijkheid geboden om het centraal examen voor te bereiden

ELBURG - Maandag 3 mei beginnen de examentrainingen voor leerlingen uit vwo-6 en havo-5. De overheid heeft subsidie beschikbaar gesteld om studievertraging tegen te gaan. Docenten besteden één of twee dagen van hun vakantie om leerlingen extra voor te bereiden op het centraal schriftelijk eindexamen.

Er zijn meer dan 280 leerlingen die zich hebben aangemeld om een dag examentraining te volgen. We zijn trots op onze leerlingen. Wat een toppers! In hun vakantie komen ze terug naar school voor de examentraining. We zijn optimistisch over de slaagkans van onze leerlingen. Het centraal schriftelijk eindexamen begint op 17 mei. Het Lambert Franckens wenst alle examenleerlingen veel succes!

Om een reactie te geven moet u ingelogd zijn op deze website.

Reacties mogelijk gemaakt door CComment' target='_blank'>CComment