agnieten

WEZEP – Op maandag 19 maart ontvangt het Agnieten College Wezep minister Ank Bijleveld van Defensie. De minister brengt in het kader van de komende verkiezingen een bezoek aan de school. Dit bezoek wordt aangeboden door het CDA van de gemeente Oldebroek. Op het Agnieten College Wezep is de voorbereiding voor het bezoek al van start gegaan. ‘Naast dat we de minister kennis willen laten maken met onze school, vinden we het ook belangrijk dat onze leerlingen kennis kunnen maken met de minister’, vertelt Ard de Graaf, locatieleider van het Agnieten College Wezep.

Door middel van een College Tour hebben de leerlingen uit klas 3 en 4 tijdens het bezoek de gelegenheid om vragen te stellen aan de minister. ‘Politiek en verkiezingen hebben op dit moment al extra aandacht in onze lessen vanwege de komende verkiezingen. We vinden het een bijzondere gelegenheid voor onze leerlingen om juist nu met de minister van gedachten te kunnen wisselen’, aldus Ard de Graaf.

Om een reactie te geven moet u ingelogd zijn op deze website.

Reacties mogelijk gemaakt door CComment' target='_blank'>CComment