tepa

WEZEP/HATTEMERBROEK  – Help jij mee om ons dorp een beetje kleur te geven met Pasen? Print en/of kleur de kleurplaat en hang hem voor je raam.Pasen zal dit jaar anders gevierd worden. Naast teleurstelling of onzekerheid, maakt deze tijd ook veel creativiteit los. Want als het maar even kan, verzinnen we allerlei dingen om elkaar te bemoedigen of tot steun te zijn. En daar willen de kerken van Wezep en Hattemerbroek graag aan bijdragen. 

Doen jullie mee! Op de nieuwe website www.kerkpleinwezep.nl. kun je de tekening ook downloaden, en kiezen of je een gekleurde plaat print en ophangt, of dat je hem zelf inkleurt. Zo laten we aan elkaar zien dat we Pasen vieren. En maken we ons dorp wat kleuriger. Veel plezier!

paaste

Om een reactie te geven moet u ingelogd zijn op deze website.

Reacties mogelijk gemaakt door CComment' target='_blank'>CComment