thumbnail 20210623 Foto persbericht

OLDEBROEK - In onze gemeente is al sinds jaar en dag een cultuurmakelaar actief. Deze makelaar legt verbindingen tussen het onderwijs en lokale culturele (vrijwilligers)organisaties. Alle kinderen in onze gemeente komen via verschillende programma’s op school in aanraking met cultuur.

Binnen Cultuurplein (de organisatie waar onze cultuurmakelaar werkt) is een verschuiving van functies geweest. Marjon Buning krijgt een andere functie. Dat heeft voor onze gemeente als gevolg dat zij haar werk hier stopt. Cultuurplein heeft Edith de Jong voorgesteld  als opvolger. Edith is al actief bij het ontwikkelen van erfgoedlessen en een goede bekende in Oldebroek bij onze erfgoedorganisaties en de scholen. Dankjewel makelaar Marjon en heel veel succes coach Edith!

Om een reactie te geven moet u ingelogd zijn op deze website.

Reacties mogelijk gemaakt door CComment' target='_blank'>CComment