5e jaargang | zaterdag 19 mei 2012
Recreatieve zwemmers van Noord-Veluwe leveren goede prestatie
zaterdag 19 november 2011 15:25

WEZEP – De recreatieve zwemmers uit Wezep mochten als eerste het spits afbijten in een nieuwe competitie van dit zwemseizoen. Aan deze competitie nemen deel: De Hokseberg, Flevo, De Houtrib, De Woelwaters, Swol en Noord-Veluwe.

Het was erg druk in het zwembad De Veldkamp te Wezep. Zo druk dat de mensen niet meer in de partycorner konden staan/zitten en daarom maar op de bank gingen zitten. Dit was voor de zwemmertjes en officials wel erg wennen, want ze hadden geen ruimte om even op te warmen of zich van bovenkleding te ontdoen. Maar met veel behelpen is de wedstrijd dan toch begonnen. Dit keer ging men voor de slagen schoolslag en vrije slag.

Opvallende uitslagen binnen de zwemclub van de Noord-Veluwe

 Birgit Budding debuteerde en zwom beide slagen goed.

Timon Klein kwam met de schoolslag op de 3de plek met 1:02.13 en met de vrije slag op de 2de plek met een zeer goede pr. 51.95

Renate Mensink heeft met schoolslag ruim 5 sec. eraf gezwommen. Ook Mathijs Penninkhof heeft deze prestatie geleverd.

Charlot Bakker, één van onze gezellige dames heeft 3 sec. van haar tijd gezwommen.

Christian Stoudam zelfs 5 sec. bij de schoolslag

Jacolien Timmerman heeft 10 sec. van haar tijd van de schoolslag af gezwommen.

 

 
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reageren na te zijn ingelogd.

Login of registreer om een reactie te plaatsen

Live luisteren

LOCO-Fm studioCam

Live kabelkrant

Zoeken

Inloggen



Stichting Lokale Omroep Oldebroek • Zuiderzeestraatweg 498 • 8091 CT Wezep • Tel: 038 376 2981 • Fax: 038 376 5694 • E-mail: info@locomediagroep.nl